Sürdürülebilir ve yaşanabilir bir gelecek hiç bu kadar tehdit altında olmamıştı..!

Küresel bir seferberlik için tek bir amaç doğrultusunda hareket etmeliyiz;

 

Hep birlikte aşacağız..!!!

 

*Alternatif Yaşam Derneği olarak ilk günden beri evden çalışıyoruz.

*Bütün çalışanlarımız ve aktif birim gönüllülerimiz bünyemizde güvence altında

*Kurumsal sorumluluklarımızı ve iç iletişimimizi aynı ciddiyet ve özenle sürdürüyoruz.

*Dünya ve ülke gündemini yakından takip ediyoruz.

*Gelecek adımlarımız için ön görülerde bulunmaya çalışıyoruz.

 

Çalışan ve aktif birim gönüllülerimizin herkes için yaşanabilir bir gelecek  mücadelesine destek olabilirsiniz;

Alternatif Yaşam Mağazamızı ziyaret edin.

Mağazanın gelirinin tamamı ürünlerde emeği geçen Düşler Akademisi öğrencilerine ve dernek çalışanlarımızın ailelerine destek fonu olarak kullanılacaktır.

 

Hep birlikte aşacağız..!!!

 

Küresel salgının yaşamın her noktasına ve her kesimine etkileri ortada. Etkileri azaltma ve salgın sonrası yaşamı, iş yapış biçimini herkes için daha iyi bir hale getirmede sivil toplum kuruluşları kritik konuma ve öneme sahip. Çünkü faaliyet alanı fark etmeksizin sivil toplum kuruluşları yaşamın ve dünyanın dezavantajlı durumlarını iyileştirmek için yöntemler geliştirir ve uygularlar. Bu yüzden de yaşam şeklini değiştiren bu salgın döneminde sivil toplum sürdürülebilirliği belki de hiç olmadığı kadar kritik.

Alternatif Yaşam olarak  yenilikçi, kapsayıcı çözüm önerilerimizi paydaşlarımız ve tüm kamuoyu ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Bir yandan salgının etkilerini her yerde en aza indirmek için sürdürülebilir ve hızlı uygulanabilir projeler geliştiriyor, bir yandan da salgın sonrasında bireylerin ve kurumların bu gibi ekstrem durumlarda her yönüyle daha dirençli olabilmeleri için gelecek stratejileri tasarlıyoruz.

20 yılı aşkın sürelik deneyimimiz ve var olan gücümüzle ülkemize ve dünyaya katkılarımızı sunmaya çalıştığımız bu dönemde gönüllülerimizin, çalışanlarımızın ve kurumumuzun üretkenliğini ve aktifliğini  sürdürüyoruz.

Alternatif Yaşam Mağazamızı ziyaret edin. Online içerik ve çözümlerimizi deneyimlemenin yanı sıra Alternatif Yaşam ürünleri talep etmek hep birlikte başarmanın önemli bir adımı olacaktır.

 

Unutmayın,

 

Herkes İçin Alternatif Yaşam Mümkün!